درباره ما

  بسمه تعالی
  با سلام
  بازرگانی روان صنعت کبیر افتخار دارد با عنایت به حضور در قلب بازار ایران و کادری متخصص و فنی، و با سابقه درخشان در امور روانکار های صنعتی ،تخصصی ،خودرویی و معدنی و هم چنین چسب های تخصصی و صنعتی و با اتکا به شبکه ارتباطی گسترده خود شما را در تهیه آن چه که نیاز دارید یاری ببخشد.
  این بازرگانی که فعالیت رسمی خود را از سال 1384 آغاز کرده است ، آماده است تا فرآورده های مورد نیاز شما را از کارخانجات داخلی تامین و یا با استفاده از سابقه چندین ساله ی خود در زمینه واردات، انواع محصولات معتبر خارجی را تحت استانداردهای جهانی و با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن تهیه و در اختیار شما قرار دهد و به چرخ صنعت و معدن کشور شتاب ببخشد.
  از سوابق همکاری بازرگانی روان صنعت کبیر با برند های معتبر جهانی، در زمینه روانکارها می توان به نمایندگی دو برند معتبر Castrol و total و در زمینه انواع چسب ها به عاملیت توزیع انواع محصولات uhu و pattex (henkel) و loctite و sista صنعتی اشاره کرد .
  هم چنین این بازرگانی سابقه واردات روانکارهای صنعتی از برند هایی مانند molykoteو fuchs و elf و shell و total و klueber وoks و … و در زمینه چسب های صنعتی سابقه واردات و توزیع چسب هایbelzona وAraldite و permatex و Birkozit وdevcon و hylomar وSC2000(TIPTOP) و سایر چسب های صنعتی و انواع اسپری های صنعتی با برندهای weicon و CRC را در کارنامه خود دارد.
  این بازرگانی عضو اتاق بازرگانی ایران و فرانسه نیز می باشد.
  در وب سایت این شرکت نیز به منظور رفاه حال مشتریان فروشگاه آنلاین دایر است ، که امکان خرید آنی را برای همگان فراهم می آورد.هزینه ارسال در تهران رایگان می باشد.
  فروشگاه و دفتر مرکزی بازرگانی روان صنعت کبیر در بورس بازار تهران واقع شده است و در شهرستان ها نیز نمایندگی دارد. هم چنین دراستان خوزستان و بندر خرمشهر دارای دفتر بازرگانی و شعبه نمایندگی و توزیع می باشد.
  بازرگانی روان صنعت کبیر همچنین سابقه فعالیت در بخش روانکار های معدنی و صنعت سیمان را دارد و از مشتریانی که با این بازرگانی همکاری داشته اند می توان به مواردذیل اشاره کرد.
  ما خوشحال خواهیم شد اگر بتوانیم در این زمینه با معادن صنایع و کارخانه های کشور همکاری داشته و به صنعت کشور عزیزمان ایران خدمتی کرده باشیم.

  1-نهاد ریاست جمهوری
  2-پیمانکارمعدنی اسادیس
  3-وزارت نیرو
  4-سیمان فیروزکوه
  5-شهرداری تهران
  6-پتروشیمی کاویان
  7-شرکت فراوری معدنی ایران
  8-پلیمرکرمانشاه
  9-شرکت معدنی کانساراذین کاشان
  10-سیمان سپاهان
  11- سدسازی فرادیدمیهن
  12-اتحادموتور
  13-راهسازی سیویل اسین
  14-شرکت کابل مسین
  15-کشت وصنعت فدک
  16-صنایع مس کاوه
  17- تامین وتصفیه اب فاضلاب ایران
  18-بافت ازادی
  19-سیمان نهاوند
  20-پایا بافت
  21-سیمان بنوید
  22-قالبهای صنعتی ایران خودرو
  23-سیمان بهبهان
  24-تام ایران خودرو
  25-شرکت بن رو سایپا
  26-باطری سازی نور
  27-لاستیک سیرجان
  28-صبا باطری
  29-نساجی کاشمر
  30-زرماکارون
  31-جام دارو
  32-برج میلاد
  33-شرکت خیبر
  34-برق الستوم
  35-ریل پردازسیستم مترو
  36-ایستک
  37-پارس خزر
  38-تله کابین توچال
  39-ابسال

  با تشکر
  بازرگانی روان صنعت کبیر
  www.rsoilco.com
  info@rsoilco.com
  rsoiltrading@gmail.com
  facebook.com/rsoilcompany
  instagram.com/rsoilco
  02133960732-3
  02133914776